České ložnice Jitona

Kvalita konstrukce a krása dřeva vystupuje z každého detailu. Výroba sahající až do roku 1921. Po celou dobu přináší značka Jitona jedinečný design a vysokou kvalitu výrobků. I v dnešní době patří Jitona mezi lídry na tuzemském trhu, má vlastní produktové řady s jedinečným úspěšným designem.

01
Ložnice Keros

Ložnici KEROS z masivního dubového dřeva je vlastní moderní design. Kvalita konstrukce a krása dřeva vystupuje z každého detailu. Velkorysé dimenze a měkké zaoblené hrany produktů kolekce korespondují s charakterem masivního nábytku.

02
Ložnice Mamma

Základním motivem celé kolekce byla pro nás hravost, střídmost a kombinace materiálů. Novou kolekci Mamma charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Kolekce získala nominaci Czech Grand Design a vyhrála národní kolo soutěže EDIDA.

03
Ložnice Juki

Je totiž romantická,  podmanivá a vyzývavá zároveň. Respektuje veškeré současné standardy zdravého spaní. Dlouhou životnost zaručuje pevná konstrukce postele a výška lehací plochy usnadňuje vstávání..

České ložnice Nadop

Pomůžeme Vám při výběru vhodného lůžka, jejího umístění v ložnici i při výběru doplňků, které by se k ní hodily. Poradíme Vám i s dalším zařízením, které je v ložnici nezbytné a to především se skříněmi, menšími skříňkami, barvami, osvětlením či rozmístěním nábytku.

01
Postel Valerie

Dvojlůžko VALERIE se vyznačuje jednoduchým a praktickým designem. V kombinaci s vestavěnými skříněmi či jinými doplňky se stane jedinečným středem Vaší ložnice. Výhodou tohoto dvoujlůžla je možnost volby výšky /3 úrovně/ umístění roštu v návaznosti na výšku matrace.

02
Postel Tropico

Kontinentální postel znamená především pohodlí. Skládá se ze 3 perfektně vyladěných matrací nad sebou zasazených v masivním dřevěném rámu a potažené prvotřídní látkou s volitelným dezénem. Jinými slovy je to luxusní vysoké kontinentální lůžko střední tuhosti a velké variability. Kontinentální postel TROPICO je vybavena 7-zónovou oboustrannou matrací, která poskytuje správné uložení páteře během spánku. Prvotřídní vrchní matrace (topper) zajišťuje pocit měkkosti, při současném zachování optimální pružnosti. Správné spojení pečlivě vybraných materiálů, funkčních vrstev, velká výška a v neposlední řadě osobitý vzhled jsou tím, čím si vás kontinentální lůžko získá na první ulehnutí. Světový trend, česká výroba a švédská technologie.

03
Postel Luisa

Ložnice LUISA vnese harmonii a pohodu nejen do vaší ložnice, ale celého interiéru.

Velký důraz je kladen na hygienu dvojlůžka - není doplněno úložným prostorem, což zajišťuje důkladné odvětrávání lehací plochy. Komfortní lůžko LUISA doplňují komody a šatní skříně, které je možné vyrobit ve stejném materiálu jako postel. Korpus postele je v provedení dýha nebo lak, čelo je čalouněné ve velkém výběru potahů.

Máte zájem o ložnici? Napište nám
Naše prodejny
Přijďte se podívat
Pobočka
Litomyšl
Moravská 1227, 570 01 Litomyšl
Po-Pá 9:00 - 11:30 a 12:30 - 17:00
Pobočka
Pardubice
Jana Palacha 543, 530 02 Pardubice
Po-Pá 9:00 - 11:30 a 12:30 - 17:00