Naším hlavním partnerem pro zakázkovou výrobu kuchyní a dalšího nábytku je firma NADOP.

nadop

5let zaruka

Společnost NADOP – VÝROBA NÁBYTKU se řadí mezi české firmy produkující kvalitní nábytek, proto také obdržela prestižní značku ČESKÁ KVALITA, NÁBYTEK na veškerý vyráběný sortiment. Jsou to nábytkové řady KUCHYNĚ, SKŘÍŇOVÝ NÁBYTEK, ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK - POSTELE, JÍDELNÍ STOLY A KONFERENČNÍ STOLKY. Zákazníci se mohou dlouhodobě těšit z užitných vlastností takto oceněného nábytku značky NADOP.

Společnost vznikla v roce 1990 jako rodinná česká firma a ryze rodinnou českou firmou je dodnes. V počátečním období byla hlavním předmětem činnosti výroba čalouněného nábytku, který se vyráběl ve vlastních provizorních prostorách rodinného domku. Spolu s postupným rozšiřováním a budováním nových výrobních prostor a spolu s pořizováním nových moderních technologií se začala společnost zabývat i výrobou ostatního sortimentu bytového a kancelářského nábytku.

Z původních 4 zaměstnanců společnosti - spolumajitelů a zakladatelů vzrostl postupně počet zaměstnanců na 100 pracovníků. Nyní společnost disponuje cca 10 000 m2 vlastních výrobních, prodejních a kancelářských ploch a dalšími skladovými a manipulačními prostory

Díky kvalitnímu výkonnému systému řízení jednotlivých technologických procesů a vzájemnému síťovému propojení řídicích systémů NC technologických celků jsme schopni pružně reagovat na požadavky zákazníků a přizpůsobit kapacitu výroby jejich momentálním potřebám.

Společnost má i vlastní vývojový tým pracovníků. Vlastní výroba disponuje nejmodernějšími technologickými zařízeními umožňujícími přesnou a produktivní výrobu - velkoplošné nářezové pily SCHELLING, olepovačky hran HOMAG, CNC obráběcí centra BIESSE a ALBERTI, širokopásové brusky pro přesnou kalibraci a broušení dýh a laků, moderní navalovací lakovací linky pro použití UV nátěrových hmot, vysokotlaký lis pro plošné a tvarové dýhování, lakovací přetlakové kabiny a další. Díky těmto technologiím jsme schopni zajistit nejen výrobu standardních výrobků, ale nabídnout i zakázkovou výrobu nábytku z lamina, dýhy a masivu včetně povrchové úpravy ve vysoké kvalitě.